Ga direct naar productinformatie
1 van 1

NGK

NGK Standard Spark Plug - B8HS

NGK Standard Spark Plug - B8HS

Past op: BMW - 1948-1969 | CAGIVA - 1997-2001 | DAELIM - 2004-2013 | DERBI - 1977-2007 | DUCATI 750 1972-1974 | GAS GAS 50 () 1992-2006 | KAWASAKI - 1976-1980 | KTM 50 1997 | MONTESA - 1962-1989 | MUZ - 1993-1998 | SIMSON - 1975-1996 | SUZUKI - 1974-1979 | YAMAHA

Artikelnummer 1078517
Oud nummer 30100192
Leverancierscode 5510
EAN 87295155103
Normale prijs € 5,86
Normale prijs Aanbiedingsprijs € 5,86
Aanbieding Uitverkocht
Belastingen inbegrepen. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
  • Higher spark power
  • Better engine performances
  • Less pollution
  • Wide thermal range
  • Optimized cold start

Verzenden en bezorgen

Bestellingen binnen Nederland versturen we met PostNL voor € 8,99. Naar België is dat € 12,50, met een handtekening bij ontvangst. Verzending naar andere landen rekenen we per land bij het afrekenen.

We wachten tot alle artikelen van je bestelling binnen zijn, zodat alles in één pakket meegaat. Daarna ontvang je een track-and-trace-code.

Afhalen kan bij MotoXshop. Meer over levertijden en retourneren lees je bij Verzenden en bezorgen.

Cadeaubon

Een cadeaubon verzilver je bij het afrekenen. De code staat in de e-mail en bestaat uit 16 tekens.

  1. Leg de artikelen in de winkelwagen en ga naar afrekenen.
  2. Vul de code in bij het besteloverzicht en kies toepassen.
  3. Het tegoed gaat van het bedrag af. Een restant betaal je met een gewone betaalmethode.

De bon geldt ook voor sale-artikelen en verzendkosten. Je kunt er geen andere cadeaubon mee kopen, en hij is niet inwisselbaar voor geld. Meer uitleg staat op de pagina Cadeaubon.

Klantenservice

Bel ons op 0174 515 134 of mail info@motocrossshop.nl.

Het adres en de openingstijden staan op de contactpagina.

Alle details bekijken

Dit artikel past op de meerdere modellen:

Onderstaand een overzicht van alle modellen waarop dit artikel zou moeten passen.

MERK MODEL BOUWJAAR
DERBI VARIANT 50 1977-1978-1979-1980-1981-1982-1983-1984-1985-1986-1987-1988-1989-1990-1991-1992-1993-1994-1995-1996-1997-1998-1999-2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007
DERBI PADDOCK 50 1996-1997-1998-1999
DERBI ATLANTIS 50 1999-2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007
DERBI FURAX 50 1996-1997-1998-1999-2000
DERBI MANHATAN 50 1996-1997-1998-1999-2000-2001
DERBI MXR 50 1997-1998-1999
DERBI FENIX EX50 1994-1995-1996-1997-1998-1999-2000
DERBI FDS 50 1992-1993-1994-1995-1996-1997
DERBI PREDATOR 50 1999
DERBI AVENTURA 50 2003-2004-2005-2006
YAMAHA BR250LT (BRAVO) 1988-1989-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010
YAMAHA RD 80 1982
YAMAHA BR250T (BRAVO) 1984-1985-1986-1987-1988-1989-1991-1992-2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010
YAMAHA BR250TS TRANSPORTER 1984-1985-1986-1987-1988-1989-1991-1994-1995-1996
YAMAHA BR250ST 1986-1988-1989
YAMAHA BR250TS (BRAVO) 1984-1985-1988-1989
YAMAHA BR250R 1988-1989
YAMAHA BR250TR 1988-1989
YAMAHA BR250S 1987-1988-1989
YAMAHA BR250G 1988-1989
YAMAHA CF300 1987
SIMSON S53 1990-1991-1992-1993-1994-1995-1996
SIMSON SR50 1986-1987-1988-1989-1990-1994-1995
SIMSON S51 1980-1981-1982-1983-1984-1985-1986-1987-1988-1989
SIMSON SR50/1 1989-1990-1991-1992-1993-1994-1995
SIMSON S50 1975-1976-1977-1978-1979-1980
SIMSON S51/1 1989-1990
MONTESA IMPALA 2 1982-1983-1984-1985-1986-1987-1988-1989
MONTESA IMPALA TEXAS 1967-1968-1969-1970-1971
MONTESA IMPALA CROSS 1963-1964-1965
MONTESA IMPALA KENYA 1966-1967-1968-1969-1970-1971-1972
MONTESA IMPALA SPORT 1963-1964-1965-1966-1967-1968-1969-1970-1971
MONTESA IMPALA COMANDO 1963-1964-1965-1966-1967-1968-1969-1970-1971-1972
MONTESA IMPALA TURISMO 1962-1963-1964-1965-1966-1967-1968-1969-1971
GAS GAS EC 50 BOY 2001-2002-2003-2004-2005-2006
GAS GAS ENDUCROSS 50 1992
GAS GAS CONTACT 50 1992
BMW R 50 /2 1961-1962-1963-1964-1965-1966-1967-1968-1969
BMW R 27 1960-1961-1962-1963-1964-1965-1966
BMW R 25 /3 1953-1954-1955-1956
BMW R 50 1955-1956-1957-1958-1959-1960
BMW R 26 1955-1956-1957-1958-1959-1960
BMW R 69 1955-1956-1957-1958-1959-1960
BMW R 24 1948-1949-1950
BMW R 60 1956-1957-1958-1959-1960
BMW R 68 1952-1953-1954
BMW R 25 /2 1951-1952-1953-1954
BMW R 25 1950-1951
BMW R 50 S 1960-1961-1962
BMW R 67 /2/3 1952-1953-1954-1955
BMW R 67 1951
CAGIVA CUCCIOLO 50 1997-1998-1999
CAGIVA PROGRESS 50 1997-1998-1999-2000-2001
DAELIM E-FIVE 50 2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011-2012-2013
DUCATI 750 GT 1972-1973-1974
KAWASAKI KE 125 1976-1980
KAWASAKI KH 400 1976
SUZUKI GT 125 1974-1975-1976-1977-1978-1979
MUZ SPORTSTAR 125 1993-1994-1995-1996-1997-1998
KTM 50 SXR 1997