Ga direct naar productinformatie
1 van 2

ALL BALLS

ALL BALLS stofkappen vork - 46x58,5x11,5 mm

ALL BALLS stofkappen vork - 46x58,5x11,5 mm

Past op: DUCATI - 2017-2022 | GAS GAS 300 () 2020 | HONDA - 1996-2007 | INDIAN - 2014-2020 | KAWASAKI - 1996-2006 | RIEJU - 2024 | SHERCO - 2005-2011 | SUZUKI - 2001-2017 | TRIUMPH - 2012-2015 | YAMAHA - 1996-2016

Artikelnummer 1040387
Oud nummer 57-103-10
Leverancierscode 57-103
EAN 723980420889
Normale prijs € 21,95
Normale prijs Aanbiedingsprijs € 21,95
Aanbieding Uitverkocht
Belastingen inbegrepen. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

Verzenden en bezorgen

Bestellingen binnen Nederland versturen we met PostNL voor € 8,99. Naar België is dat € 12,50, met een handtekening bij ontvangst. Verzending naar andere landen rekenen we per land bij het afrekenen.

We wachten tot alle artikelen van je bestelling binnen zijn, zodat alles in één pakket meegaat. Daarna ontvang je een track-and-trace-code.

Afhalen kan bij MotoXshop. Meer over levertijden en retourneren lees je bij Verzenden en bezorgen.

Cadeaubon

Een cadeaubon verzilver je bij het afrekenen. De code staat in de e-mail en bestaat uit 16 tekens.

  1. Leg de artikelen in de winkelwagen en ga naar afrekenen.
  2. Vul de code in bij het besteloverzicht en kies toepassen.
  3. Het tegoed gaat van het bedrag af. Een restant betaal je met een gewone betaalmethode.

De bon geldt ook voor sale-artikelen en verzendkosten. Je kunt er geen andere cadeaubon mee kopen, en hij is niet inwisselbaar voor geld. Meer uitleg staat op de pagina Cadeaubon.

Klantenservice

Bel ons op 0174 515 134 of mail info@motocrossshop.nl.

Het adres en de openingstijden staan op de contactpagina.

Alle details bekijken

Dit artikel past op de meerdere modellen:

Onderstaand een overzicht van alle modellen waarop dit artikel zou moeten passen.

MERK MODEL BOUWJAAR
HONDA CR 125 R 1997-1998-1999-2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007
HONDA CR 500 R 1996-1997-1998-1999-2000-2001
HONDA CR 250 R 1996
INDIAN ROADMASTER 2015-2016-2017-2018-2019-2020
INDIAN CHIEF VINTAGE 2014-2015-2016-2017-2018-2019
INDIAN SPRINGFIELD 2016-2017-2018-2019-2020
INDIAN CHIEFTAIN DARK HORSE 2016-2017
INDIAN CHIEFTAIN 2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020
INDIAN CHIEF CLASSIC 2014-2015-2016-2017-2018
INDIAN CHIEF DARK HORSE 2016-2017-2018-2019
YAMAHA YZ 250 1996-1997-1998-1999-2000-2001-2002-2003
YAMAHA WR 250 2001-2002-2003-2004-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014-2015-2016
YAMAHA YZ 426 F 2000-2001-2002
YAMAHA XV 1900 MIDNIGHT STAR 2008-2009-2010-2011-2012-2013
YAMAHA YZ 125 1996-1997-1998-1999-2000-2001-2002-2003
YAMAHA YZ 250 F 2001-2002-2003
YAMAHA WR 450 F 2003-2004
YAMAHA WR 400 F 1998-1999-2000
YAMAHA YZ 400 F 1998-1999
YAMAHA WR 426 F 2001-2002
YAMAHA YZ 450 F 2003
SHERCO SM 4.5 I 2005-2006-2007-2008
SHERCO SE 4.5 I 2009-2010-2011
SHERCO SE 5.1 I 2007-2008-2009-2010-2011
SHERCO SE 2.5 I 2008-2009-2010-2011
SHERCO SM 5.1 I 2007-2008
SHERCO SE 3.0 I 2010-2011
KAWASAKI KX 125 1996-1997-1998-1999-2000-2001
KAWASAKI KX 250 1996-1997-1998-1999-2000-2001
KAWASAKI KX 500 1997-1998-1999-2000-2001-2002-2003-2004
KAWASAKI NINJA ZX-9 R 1998-1999-2000-2001-2002-2003
KAWASAKI ZZR 600 2005-2006
SUZUKI VZR 1800 INTRUDER 2006-2007-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017
SUZUKI GSX 1400 2002-2003-2004-2005-2006-2007
SUZUKI RM 250 2001-2002-2003
TRIUMPH TIGER 1200 EXPLORER 2012-2013-2014-2015
DUCATI SCRAMBLER 800 2017-2018-2019-2020-2021-2022
GAS GAS EC 300 RANGER 2020
RIEJU MR RANGER 300 2024